Ukrainian Ports Forum 2021

Круглий стіл «Концесії у морських портах – переваги для держави і бізнесу»

Про подію

27 травня 2021 року в Одесі в рамках третього Українського портового форуму (UPF 2021) відбудеться Круглий стіл «Концесії у морських портах – переваги для держави і бізнесу».

Відповідно до Національної транспортної стратегії України до 2030 і Стратегії розвитку морських портів України до 2038 року, одним із завдань яких є підвищення ефективності діяльності та надання в концесію державних стивідорних компаній у морських портах.

Морські порти України є привабливими для вітчизняних та закордонних інвесторів. Забезпечення їх сталого фінансування та розвитку за рахунок приватних інвестицій є важливою складовою для цих стратегічних інфраструктурних об’єктів. Саме тому, 27.05.2021 в рамках UPF 2021 відбудеться Круглий стіл, присвячений впровадженню форми державно-приватного партнерства в морській галузі, а саме – концесії. Організаторами заходу виступлять АМПУ та Команда підтримки реформ (RST) Міністерства інфраструктури України. Учасники представлять актуальні та перспективні концесійні проєкти в морських портах, а також обговорять механізми та умови реалізації можливості здійснення концесії.

Участь у круглому столі візьмуть: Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Голова АМПУ Олександр Голодницький, директор RST Ірина Кошель, старший проєктний менеджер реформи морської галузі Анатолій Тіменко, керівник Проєктного офісу з розвитку державно-приватного партнерства SPILNO Тарас Бойчук, представники міжнародних фінансових інституцій та бізнесу.

З питань участі та/або спонсорства звертайтесь за телефоном: +38 (067) 44 88 22 5 або електронною адресою: forum@uspa.gov.ua.

Спікери

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Міністр інфраструктури України (TBC)

Пол ван Юлем

Пол ван Юлем

Директор MTBS (TBC)

Олександр Голодницький

Олександр Голодницький

В.о. Голови ДП «АМПУ»

Ірина Кошель

Ірина Кошель

Керівник Команди підтримки реформ при Мінінфраструктури України

Тарас Бойчук

Тарас Бойчук

Керівник проектного офісу з розвитку ДПП SPILNO

Олександр Кифак

Олександр Кифак

Керуючий партнер ЮФ «АНК», адвокат

Анатолій Тіменко

Анатолій Тіменко

Старший проєктний менеджер реформи морської галузі RST

Партнери

MIU
IFC
Law Firm “ANK”
SPILNO