Ukrainian Ports Forum 2021

Конференція «Мультимодальний транспортний маршрут: Чорне море - Балтійське море. Розвиток, стратегія, проекти»

Про подію

28 травня 2021 року в рамках третього щорічного Українського портового форуму - UKRAINIAN PORTS FORUM 2021 заплановано проведення міжнародної конференції «Мультимодальний транспортний маршрут: Чорне море - Балтійське море. Розвиток, стратегія, проекти».

Конференція проводиться Адміністрацією морських портів України спільно з Адміністрацією морського порту Гданськ та торгово промисловою Палатою України за підтримки Міністерства інфраструктури України, МЗС, закордонного торговельного бюро у Києві АТ «Польська агенція інвестицій та торгівлі» та Центру транспортних стратегій (ЦТС).

Основна мета заходу - визначення практичних кроків з отримання синергетичного ефекту від спільної діяльності державних установ і бізнесу при організації мультимодальних перевезень, розвитку контейнеризації та технічної бази поромних терміналів і впровадження новітніх технологій для збільшення торгівлі, що прямує за маршрутом Чорне море - Балтійське море і у зворотному напрямку.

Програма конференції складається з трьох блоків і включає в себе наступні темі для обговорення:

  • Чорне море – Балтійське море: стратегічні завдання по формуванню стійких зв'язків для розвитку транспортного коридору;
  • Спільні транспортні, інфраструктурні та логістичні проекти: синергія, можливості та виклики;
  • Мультимодальні транспортні маршрути Балтика - Чорне море: практичні кейси.

До участі у заході будуть запрошені представники ЦОВВ України, члени дипломатичних місій Міністерство транспорту Республіки Польща, адміністрації морських портів та представників залізничної галузі двох країн, вантажовласники, судновласники, портові оператори, внутрішні портові логістичні компанії, експедитори України, Польщі та інші зацікавлені сторони.

Враховуючи важливість питань, що плануються до обговорення та високий рівень заходу, запрошуємо взяти участь у Конференції.


З питань участі та спонсорства звертайтесь за телефоном: +38 (067) 44 88 22 5
або електронною адресою: forum@uspa.gov.ua.