HR Conference 2018

UKRAINIAN PORTS: PEOPLE AGENDA

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Ukrainian Ports: People Agenda — це перша галузева HR-конференція, в фокусі якої ефективний розвиток фахівців портової сфери в період реформ.

31 травня на запрошення АМПУ HR-професіонали, які успішно провели свої компанії через період трансформацій, поділяться досвідом та думками з колегами портової галузі, чиї компанії наразі знаходяться у стадії реформування.

В ході трансформацій у компаній виникає безліч викликів, серед яких — необхідність побудови ефективної моделі управління персоналом. Вирішення цього завдання є запорукою успішної реалізації змін як у компанії, так й у галузі загалом. Водночас, на етапі впровадження змін перед топ-менеджерами та керівниками HR-напрямків постає головне питання — як використати цей перехідний етап для якісного перевтілення компанії та розвитку персоналу. Ці та інші питання й будуть висвітлені під час першої портової HR-конференції «Ukrainian Ports: People Agenda».

Конференція відбудеться в рамках UKRAINIAN PORTS FORUM-2018, організатором якого є Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з Центром транспортних стратегій (ЦТС).

Партнери конференції — HeadHunter, Boyden Global Executive Search, Ernst&Young.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства соціальної політики України.ХТО ВІДВІДАЄ?

Керівники HR-напрямків державних і приватних стивідорних компаній, топ-менеджери українських і міжнародних компаній портової галузі, експерти з HR-менеджменту, представники профспілок та ін.Контактна особа з питань участі в конференції: Віталій Кардаш, тел: +38 (066) 656-07-44.

Участь в конференції можлива за умови попередньої реєстрації. Заявки на участь приймаються на електронну пошту: vitaliy.kardash@uspa.gov.ua.

Акредитація ЗМІ до 30 травня за тел .: +38 (044) 324-00-97 або e-mail: ampu-press@uspa.gov.ua.Учасники дискусії:

  • Валерій Ярошенко, в.о. Голови Державної служби зайнятості України
  • Євгенія Салюк, Директор з персоналу ПОРТІНВЕСТ
  • Ольга Кузьміна, Начальник відділу управління персоналом ДП «АМПУ»
  • Михайло Кірєєв, Голова ПРМТУ
  • Тетяна Титаренко, Керуючий партнер Law company LeGran.TT
  • Ольга Божко, Начальник департаменту управління персоналом ДП «КТО»

Учасники:

  • Райвіс Вецкаганс, в.о. Голови ДП «АМПУ»
  • Валерій Ярошенко, в.о. Голови Державної служби зайнятості України

Partners

EY
HeadHunter UA
Boyden Executive Search